Filmowanie ślubów i wesel

Poznajcie naszą propozycję współpracy, otrzymane referencje oraz portfolio.

Pakiet filmowy GOLD

- film o maksymalnej długości ok. 90 min. (zgodnie z życzeniem film może trwać krócej np. 25, 40, 60 min.) / zwiastun ok. 2 min. / dron / plenerowa sesja filmowa w inny dzień / 3x Pendrive - 3800 zł

Wysublimowana formuła filmu, przedstawia w dynamiczny sposób wszystkie najważniejsze chwile Waszej uroczystości. Maksymalna długość filmu w ramach pakietu Gold, to 90 minut dynamicznej akcji, podczas której będziecie oglądać film z zapartym tchem!

 

Rozpoczynamy pracę od towarzyszenia Pani Młodej podczas wizyty u fryzjera i wizażystki. Następnie wracamy do domu lub hotelu, aby towarzyszyć Wam podczas przygotowań (subtelnej formy ubierania się) i błogosławieństwa. Następnie podążamy z Wami na Mszę Św. (lub USC), by finalnie znaleźć się w wirze zabawy weselnej (do oczepin włącznie).

W ramach pakietu otrzymujecie 3 egzemplarze filmu w wersji na Pendrive. Ujęcia filmowe z drona w przypadku pakietu GOLD, to naturalna oczywistość.

Wybierając pakiet filmowy GOLD, spotkamy się także podczas filmowego pleneru, w ustalonej wspólnie lokalizacji.

Opcjonalnie dla pakietu filmowego GOLD:
- filmowe podziękowania dla Rodziców +800 zł
- drugi operator kamery + 1100 zł

Pakiet filmowy - STANDARD

- film o maksymalnej długości ok. 80 min. (zgodnie z życzeniem film może trwać krócej np. 25, 40, 60 min.) / zwiastun ok. 2 minut / 2x Pendrive - 2500 zł

Proponowana formuła filmu, przedstawia w dynamiczny sposób wszystkie najważniejsze chwile Waszej uroczystości. Rozpoczynamy pracę od rejestracji Waszych przygotowań w trakcie ubierania się i błogosławieństwa. Następnie podążamy z Wami na Mszę Św. (lub USC), by finalnie znaleźć się w wirze zabawy weselnej (do oczepin włącznie).

W ramach pakietu otrzymujecie 2 egzemplarze filmu w wersji na Pendrive.

Opcjonalnie dla pakietu filmowego STANDARD:
- filmowe podziękowania dla Rodziców +800 zł (czas sesji filmowej wynosi max 5 godzin)
- filmowe ujęcia z drona +300 zł
- filmowe ujęcia u wizażystki +200 zł
- filmowe ujęcia u fryzjera +200 zł
- filmowe ujęcia z sesji plenerowej +800 zł
- drugi operator kamery +1100 zł
- dodatkowa wersja filmu na Pendrive +150 zł


Niezależnie od wybranego pakietu filmowego na gotowy produkt filmowy nasi Klienci czekają przystępny okres czasu, który wynosi do trzech miesięcy od dnia Wesela. Filmujemy na terenie całej Polski, dlatego koszt dojazdu (zarówno w dniu ślubu jak i na sesje plenerowe) ustalamy indywidualnie (okolice Trójmiasta, powiatu tczewskiego i starogardzkiego - dojazd GRATIS).

 

Przypominamy, że zgodnie z Waszym życzeniem film (niezależnie od wybranego pakietu) może trwać krócej, np. 25, 40, 60 min. itd.

Zapraszamy do kontaktu tel. 694 426 162.


Powyższy cennik obowiązuje od 04.2020 r. na wesela odbywające się w latach 2020-2021, do czasu jego zmiany.

© 2020 by Dom Filmowy.

Strona www.domfilmowy.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.  Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

  • Facebook Social Ikona
  • YouTube
  • logo64x64bordrowetlo