Szukaj
  • Jakub Zieliński

Pudełko na równi z pendrive'm

W ubiegłym tygodniu zaprezentowałem nasz drewniany pendrive z boxem. Jednak to nie wszystko, albowiem wszystko powyższe trafia do wyściełanego siankiem drzewnym ekologicznego pudełka (szary kartonik).

Dom Filmowy (Filmowanie i Fotografia ślubna) stawia na piękno i ponadczasową prostotę połączoną z ekologicznymi trendami panującymi na rynku. U innych musisz za to dopłacić, u nas dostajesz to w standardzie.


Jeśli szukasz kamerzysty ślubnego lub fotografa zapraszamy do weselnej współpracy. Wasze wesele również trafi do pięknych drewnianych boxów ;-)


#domfilmowy #filmowanie #fotografia #kamerzysta #kamerzystaTrójmiasto #Pelplin #dobryfotograf #dobrykamerzysta #stylowafotografia #kamerzystaGdańsk #fotografGdańsk

19 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2020 by Dom Filmowy.

Strona www.domfilmowy.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.  Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

  • Facebook Social Ikona
  • YouTube
  • logo64x64bordrowetlo