Fotografia ślubna

Poznajcie naszą propozycję współpracy, otrzymane referencje oraz portfolio.

Pakiet fotograficzny - STANDARD

- ok. 400-450 fotografii / FOTO książka lub album z ok. 25 fotografiami - 2500 zł

W ramach pakietu fotograficznego STANDARD Para Młoda otrzymuje na cyfrowym nośniku od ok. 400-450 fotografii oraz ok. 25 dużych fotografii w FOTO książce lub albumie (do wyboru), z przebiegu całego Wesela.

Pracujemy od momentu scen związanych z ubieraniem się Nowożeńców, następnie błogosławieństwo (zgodnie z życzeniem), Msza Św. (lub USC), po zabawę weselną do oczepin włącznie.

W podanej cenie sesja zdjęciowa może odbyć się w dniu ślubu i wesela. Rekomendujemy jednak sesję w oddzielnym dniu, która wówczas może trwać ok. 3-4 godzin (w przypadku pakietu Standard, dopłata za sesję w oddzielnym dniu wynosi 900 zł).

Opcjonalnie (dotyczy pakietu STANDARD):
- Fotografowanie przygotowań Panny Młodej u fryzjera +200 zł
- Fotografowanie przygotowań Panny Młodej u wizażystki +200 zł
- Sesja zdjęciowa w dniu innym niż ślub i wesele (ok. 3-4 godzin) +900 zł

Pakiet fotograficzny - GOLD

- ok. 500-600 fotografii / FOTO książka lub album z ok. 40 fotografiami / plenerowa sesja zdjęciowa w innym dniu - 3400 zł

W ramach pakietu fotograficznego GOLD Para Młoda otrzymuje na cyfrowym nośniku od ok. 500 do 600 fotografii oraz ok. 40 dużych fotografii w FOTO książce lub albumie (do wyboru), z przebiegu całego Ślubu i Wesela.

Pracujemy od przygotowań Pani Młodej u fryzjera i wizażystki, poprzez subtelne sceny z ubierania się Nowożeńców, błogosławieństwo (zgodnie z życzeniem), Mszę Św. (lub USC), po zabawę weselną do oczepin włącznie.

W ramach pakietu GOLD sesja zdjęciowa może odbyć się w dniu ślubu i wesela (trwa wówczas ok. 30-60 minut), jednak rekomendujemy sesję w oddzielnym dniu, która wówczas może trwać ok. 3-4 godzin (w przypadku pakietu GOLD, brak dopłaty za sesję w oddzielnym dniu).

Powyższy cennik obowiązuje od 04.2020 r. na wesela odbywające się w latach 2020-2022, do czasu jego zmiany.