top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraJakub Zieliński

Dobry kamerzysta i fotograf z Trójmiasta?

Nasza Firma od lat 90. na trwale wpisała się w pomorski rynek weselnej branży filmowej i fotograficznej. Obecnie, jako firma rodzinna, naszą wiedzą i doświadczeniem dzieli się z Wami drugie pokolenie naszego zespołu oraz nasi zaprzyjaźnieni współpracownicy! Trzonem naszej działalności jest wideofilmowanie (oraz dalsza obróbka i montaż w studiu) oraz profesjonalna fotografia ślubna.

Od początku działalności firmy, na lokalnym rynku, wprowadzaliśmy nowości techniczne (w 1999 r. z Francji sprowadziliśmy na lokalny rynek technikę filmów DVD - to był prawdziwy hit! Następnie blisko dekadę temu zmieniliśmy tę technikę na obraz jakości Full HD, a obecnie także 4K). Jest to jasne, że zawsze ogromną uwagę kładliśmy na najwyższą jakość usług filmowania i fotografii ślubnej (stąd np. wprowadziliśmy, powszechną już, także w innych firmach, kulturę rejestracji dźwięku oddzielnym rejestratorem, a fotografia wielkoklatkowa nie stanowi dla nas problemu).

Dzięki powyższym czynnikom szybko lokalny rynek, z którego wywodzi się nasza firma (której siedziba znajduje się w Pelplinie), rozszerzyliśmy o Trójmiasto oraz Kaszuby, skąd pochodzi większość klientów i Par Młodych poszukujących kamerzysty i fotografa z Gdańska i okolic. Naturalnie zawsze zapraszamy na podpisanie umowy do pięknego Pelplina (który zawsze przy okazji warto zwiedzić), jednakże szanując czas naszych narzeczonych, bez problemu spotykamy się z klientami na podpisanie umowy także na terenie Trójmiasta, zwłaszcza Gdańska i Gdyni.

Dbając o najwyższą jakość sprzętu na którym pracujemy, nie zapominamy o sztuce montażu, która naszym zdaniem jest równie ważna. Zresztą - sami się przekonajcie. Zapraszamy na nasze ślubne i weselne portfolio filmowe i fotograficzne. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do przeczytania opinii o naszej pracy w portalach społecznościowych i branżowych (np. www.weselezklasa.pl gdzie od kilku lat uzyskujemy certyfikat "Firmy z Klasą").

Zaufanie jakim obdarzają nas nasi kontrahenci jak i przede wszystkim Pary Młode są dla nas zawsze motywację do uchwycenia kolejnych pięknych kadrów z chwil, które są tak bardzo ulotne. Wiele serca wkładamy w profesjonalny film ślubny oraz w uchwycenie najważniejszych momentów w naszych kadrach zdjęciowych. Tylko taki materiał stanowi najlepszą pamiątkę z Waszego ślubu i wesela.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością zrealizujemy dla Was materiał filmowy i fotograficzny z Waszego ślubu i wesela (lub każdego innego wydarzenia rodzinnego/firmowego).


112 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page